Search Similar Youtube Channels

Category: World Shqip

Top Youtube Channels From Shqip

RTK

Channel:RTK

About:

Subscribers
388000
Total Views
1081782352
Total Videos
78034
SHQIPGaming

Channel:SHQIPGaming

About: --------------------------------------------------------------------------------------- ✘ - Mirëserdhët shokë une jam Graniti edhe ky është kanali im SHQIPGaming, nese ju pëlqejn videot e mija mundësisht bëjeni Subscribe qe mos ta humbisni asnjë video qe e publikoj. SHQIPGaming eshte kanali i parë i ndonjë Youtuber-i Shqiptarë qe ne gjuhen Shqipe ka arritur i pari 10k, 50k, 100k, 150k, 200k dhe 250k Subscribers. --------------------------------------------------------------------------------------- This is a: Kosovar / Albanian Gaming Channel. Tags: SHQIPGaming - shqipgaming - shqip gaming - shqipgaming tv - GTA 5 SHQIP

Subscribers
285000
Total Views
338622271
Total Videos
1219
longua.org

Channel:longua.org

About: Hallo und Willkommen!!! Kostenloses Grammatik-Material: http://de.longua.org/downloads.php http://en.longua.org/downloads.php Übungen: http://longua.it Sprachkurse: Deutsch, Englisch, Italienisch, Spanisch http://longua.de DANKE! (und bitte wie immer: like und subscribe!!!) :) Meine Kontodaten - PayPal: https://www.paypal.com/pools/c/8Fp8sRMeQq

Subscribers
188000
Total Views
31665319
Total Videos
5196
cheapaudioman

Channel:cheapaudioman

About: Helping others to find the highest value hifi, home theater, and headphone equipment. For Sponsorship inquiries please include "Sponsor Request with your company Name" in the subject line. I do not charge for reviews. I do not charge for my time. I do not require that the product be "given" to me either. The only thing I ask from companies interested in having me review a product is to pay for shipping both ways. For product review inquiries please include "Review Request with your company Name" in the subject line My email is for business inquiries only. If you want advice or have a question about a specific product please consider joining my patreon group. www.patreon.com/cheapaudioman It's a wonderful community and we have many ways of interacting. Not only with me, but with the hundreds of audio enthusiasts within the community.

Subscribers
179000
Total Views
29953373
Total Videos
711
ATV

Channel:ATV

About: ATV është projekt medial i themeluar nga “Media Invest”. Me një ekip të dëshmuar në fushën e medias, me skemë programore shumë dimensionale, ATV do të kultivojë standarde të larta profesionale, duke raportuar nga Kosova, rajoni dhe bota.

Subscribers
162000
Total Views
189193419
Total Videos
35160
T7

Channel:T7

About: Televizioni7.com

Subscribers
136000
Total Views
189033845
Total Videos
29372
PANORAMA TV

Channel:PANORAMA TV

About:

Subscribers
104000
Total Views
3645335
Total Videos
4282
Big Brother VIP Kosova

Channel:Big Brother VIP Kosova

About: Profili zyrtar i Big Brother VIP Kosova #bbvk #bigbrothervipkosova #klankosova #artmotion

Subscribers
102000
Total Views
91839763
Total Videos
5312
Euronews Albania

Channel:Euronews Albania

About: Në Euronews Albania ne besojmë tek përçimi i shpejtë, i saktë dhe i paanshëm i informacionit. Ne jemi të angazhuar të përshkruajmë realitetin me fakte, objektivisht, pa paragjykime dhe në mënyrë të paanshme, me integritet dhe pavarësi. Të gjitha pikëpamjet, të gjithë zërat, çdokush është i mirëpritur! Euronews Albania vjen si i pari franchise i një media ndërkombëtare në Shqipëri, falë marrëveshjes së nënshkruar nga Euronews dhe IN Media në vitin 2018. Euronews është kanali më i ndjekur i lajmeve në të gjithë Europën. Euronews u krijua në vitin 1993 në Lion të Francës dhe aktualisht transmeton në gjuhën arabe, angleze, franceze, gjermane, greke, hungareze, italiane, persiane, portugeze, ruse, spanjolle dhe turke. 12 edicionet e Euronews mbulojnë lajme 24/7 nëpër vende të ndryshme të botës.

Subscribers
77300
Total Views
86597344
Total Videos
92544
Gafi Gaming

Channel:Gafi Gaming

About: Content Creator since 2015. Subscribe and turn on notifications to not miss out on any new streams & videos.

Subscribers
65000
Total Views
14837325
Total Videos
93
SYRI TV

Channel:SYRI TV

About: Syri Televizion është kanali informativ 24 orë në 7 ditë të javës dhe ka nisur transmetimet e para në Prill 2020. Objektivat e këtij televizion janë ushtrimi i veprimtarisë radio-televizive, që konsiston në krijimin e një rrjeti me shtrirje të gjerë në të gjithë territorin e Republikës së Shqipërisë, përmes frekuencave dixhitale tokësore, satelitore dhe kabllore. SYRI sjell të vërtetën pa kompromis dhe pa dorashka në ekranin e publikut shqiptar. Edicionet e lajmeve dhe emisionet transmetohen në studio moderne, me teknologji të fundit. Emra të spikatur të ekranit shqiptar dhe fushës së gazetarisë janë pjesë e Syri Televizion, janë personalitete dhe profesionistë të cilët kanë prioritet interesin e gjerë publik. Syri Televizion sjell nëpërmjet reporterëve nga i gjithë vendi, ngjarjet dhe informacionet e fundit në kohë reale. Syri Televizion, Syri Juaj!

Subscribers
58700
Total Views
58430552
Total Videos
40457
Kanal10

Channel:Kanal10

About: Kanali zyrtar i Televizionit Kanal10, Ky Kanal menaxhohet nga Kanal10 Tel: +383 48 75 76 77 Shitje & Marketing: +383 48 969 969

Subscribers
40200
Total Views
41027148
Total Videos
25122
Monitor TV

Channel:Monitor TV

About: Monitor Tv ka qëllimin e promovimit të vlerave kombëtare hisotirke, të fundit nga showbizi shqiptar. Të informon shqiptarët reth çdo situate. Ju faleminderit shumë që na ndiqni. Për çdo gjë ju mund të kontaktoni në emailin tonë zyrtar: [email protected]

Subscribers
34700
Total Views
50323056
Total Videos
2632
Pendohem Music

Channel:Pendohem Music

About:

Subscribers
33900
Total Views
24389542
Total Videos
43
A2 CNN Affiliate

Channel:A2 CNN Affiliate

About: A2 është një kanal informativ në një partneritet ekskluziv me CNN, me seli dhe qendër kryesore të prodhimit në Tiranë. A2 do të mbështetet nga njësi informative të vendosura në qytete të tjera në Shqipëri dhe në rajon. Stacioni i ri televiziv, A2, ka si qëllim rritjen e standardeve të prodhimit dhe shpërndarjes së lajmeve, për të ndryshuar realitetin mediatik në Shqipëri, duke ofruar një burim informacioni të shpejtë, të thelluar, të saktë dhe të besueshëm. A2, do të përdorë teknologjinë më moderne në fushën e medias dhe do të bazohet në ekspertizën botërore të CNN për trajnimin dhe zhvillimin e stafit profesional. Si një degë ekskluzive e CNN, A2 do të plotësojë programin e vet origjinal me përfshirjen e programeve të zgjedhura të CNN dhe lajmeve të përkthyera në gjuhën shqip.

Subscribers
31000
Total Views
22526521
Total Videos
39387
Zëri i Amerikës

Channel:Zëri i Amerikës

About: Zëri i Amerikës, një burim i besueshëm informacioni. Motoja jonë: “Një shtyp i lirë është jetik.” Zëri i Amerikës i filloi transmetimet në vitin 1942 përmes radios. Sot Zëri i Amerikës (VOA) është transmetuesi më i madh ndërkombëtar i SHBA-së, duke ofruar lajme dhe informacione në 48 gjuhë për një audiencë javore të vlerësuar prej 326 milionë njerëz. Zëri i Amerikës prodhon përmbajtje për platformat dixhitale, televizive dhe radiofonike. Programi televiziv Ditari sjell pranë jush lajmet më të fundit nga bota, korrespondencat nga rajoni, intervista dhe analiza me tema nga më të larmishmet. Ju mund të gjeni gjithashtu të rejat e fundit nga mjekësia dhe shkenca, si edhe nga bota e artit. Ditari transmetohet çdo ditë në orën 18:00

Subscribers
24700
Total Views
38497500
Total Videos
22085
Yjet Shqip

Channel:Yjet Shqip

About: Kanali i parë në shqip që ju ofron Seriale turke nga me te ndryshmet Thjesht Klikoni Subscribe Faleminderit për 20,5K Subscribers Na kontaktoni per gjdo parregullsi duke na komentuar ketu ne youtube. Ju duan Yjet Kanali jon ka per qellim tju argetoj me seriale ne nuk perfitojm asgje me keto

Subscribers
24200
Total Views
17738876
Total Videos
408
Pro_StudioTiLi

Channel:Pro_StudioTiLi

About: Këto audio dhe video janë në pronësi të plotë me ligjin e prodhimit të mbrojturar nga © ANGJEL PRO ALBANIA © All rights are reserved to ANGJEL PRO ALBANIA https://www.youtube.com/channel/UCOstjj1SJlVpfB3c7eYwySg Pro_StudioTiLi Facebook: https://www.facebook.com/tilifotovideo Instagram: https://www.instagram.com/ertilhoxha_photography TikTok: https://www.tiktok.com/@ertilhoxha_production

Subscribers
16900
Total Views
6864049
Total Videos
230
Filma Me Titra Shqip

Channel:Filma Me Titra Shqip

About: Filma Me Titra Shqip. Filmat Me Te Rinj Me Titra Shqip. Beni Subscribe Per Te Na Suportuar.

Subscribers
16700
Total Views
195943
Total Videos
7
Rudina Xhunga

Channel:Rudina Xhunga

About: Ky është Youtube zyrtar i gazetares Rudina Xhunga dhe emisionit “Shqip” në Dritare TV. Rudina Xhunga është intervistuesja më e mirë shqiptare. Prej vitit 1998, në RTSH, më pas në Top Channel, ajo ka intervistuar, mijëra politikanë shqiptare, të huaj, si dhe figurat kryesore të mendimit, letërsisë, artit bashkëkohor ndërkombëtar. Rudina Xhunga është krijuese e emisioneve të para të promovimit të turizmit në vend, të cilat zenë vendin më të veçantë në këtë kanal Youtube. Emsioni “Shqip nga Rudina Xhunga" është shtëpia e bisedave të sinqerta, rrëfimeve interesante dhe temave më të rëndësishme në fushën e politikës, aktualitetit dhe kulturës. Pa filtra, pa doreza, ku çdokush është i ftuar të tregojë historinë e tij. Të suksesit, të dështimit, të punës, të emigrimit, të sipërmarrjes, të besimit, historinë e jetës se tij. Të presim të na bashkohesh! Subscribe Rudina Xhunga! Na ndiq në Facebook Dritare Tv, Instagram Rudina Xhunga dhe Dritare Tv. Copyright © Rudina Xhunga

Subscribers
15500
Total Views
5870682
Total Videos
1023
Shqip Video

Channel:Shqip Video

About:

Subscribers
13400
Total Views
22561761
Total Videos
1888
NTV Televizion

Channel:NTV Televizion

About: NTV Televizion është një platformë dinamike, profesionale dhe e pavarur.

Subscribers
13300
Total Views
9383227
Total Videos
10306
KTV - Lajmet e mbrëmjes

Channel:KTV - Lajmet e mbrëmjes

About: LAJMET E MBRËMJES - ÇDO MBRËMJE 19:00 Lajmet e Mbrëmjes janë edicioni kryesor dhe më i besueshëm i lajmeve në Kosovë. Një grup gazetarësh e redaktorësh sjellin të gjitha lajmet nga politika deri te kultura nga secili skaj i Kosovës.

Subscribers
11300
Total Views
7864824
Total Videos
7821
Just Play

Channel:Just Play

About: Music Shqip 24/7 ➥ Mirë se vini në transmetimin tonë të drejtpërdrejtë: https://www.youtube.com/channel/UClySPVbIRB0E1kfhF06pzEg ♫ Këtu do të gjeni hite te perzgjedhura ne versionin remix:, dhe "INFO" nga show bizzi shqiptar: ⛔️Ndalohen Rreptësisht Sharjet Ofendimet⛔️ ​Për të patur mundësinë të jeni pjesë e komenteve ju më parë duhet të bëni ''SUBSCRIBE'' dhe mund te sillni opinionin tuaj ne ''Live Chat'', dhe të njoftoheni sa herë ne jemi drejtpërdrejtë: Bashkohuni në çdo kohë për një muzikë të këndshme: Copyright © 2021 All Rights Reserved Just Play: Faleminderit që na ndiqni shqipe dhe paçi fat kudo që jeni nëpër botë ❤🇦🇱 🇽🇰 : Stafi JUST PLAY: Ju falenderojmë me shumë dashuri❤️e respekt😊 Për ç'do kontakt na shkruani në "[email protected]"

Subscribers
9730
Total Views
2849140
Total Videos
231
TËVË 1

Channel:TËVË 1

About: Tëvë1 është një prej projekteve më të mëdha televizive e mediale në Kosovë. Misioni ynë është informimi i drejtë, i paanshëm, objektiv dhe në kohë reale për të gjitha ngjarjet aktuale nga jeta politike, ekonomike e sociale në Kosovë, rajon e botë. Stafi dhe gazetarët e Tëvë1 janë të paanshëm, politikisht neutral dhe me përgatitje të lartë profesionale. Misioni ynë nuk është sensacioni, por informacioni i drejtë dhe i vërtetë E vërteta me Tëvë1

Subscribers
9000
Total Views
5374325
Total Videos
7916
SERIALE SHQIP TV

Channel:SERIALE SHQIP TV

About:

Subscribers
8910
Total Views
2791176
Total Videos
58
TrimoO'

Channel:TrimoO'

About: 👊🏻 TrimoO' 🎮 Gaming Video Creator 🕐 +15.000 hrs playing fps games. 🔥 Professional CS:GO, RUST player. Subscribe and turn on notifications to not miss out on any new videos and livestreams.

Subscribers
7890
Total Views
647708
Total Videos
189
Radio Maria Albania

Channel:Radio Maria Albania

About:

Subscribers
7790
Total Views
3240920
Total Videos
2391
Talking Frames - Dub Shqip

Channel:Talking Frames - Dub Shqip

About:

Subscribers
7440
Total Views
3732446
Total Videos
35
Kurani Shqip

Channel:Kurani Shqip

About: Kurani Shqip

Subscribers
6300
Total Views
7976941
Total Videos
2349
Aile Dizi Shqip

Channel:Aile Dizi Shqip

About:

Subscribers
6090
Total Views
2396971
Total Videos
418
Albkinema Seriale SHQIP

Channel:Albkinema Seriale SHQIP

About:

Subscribers
5170
Total Views
173812
Total Videos
4
TV Llapi

Channel:TV Llapi

About:

Subscribers
5050
Total Views
3364564
Total Videos
891
Shqip Tv

Channel:Shqip Tv

About:

Subscribers
5010
Total Views
399
Total Videos
1
festim

Channel:festim

About: Përshëndetje shokë une jam Festimi edhe ky është kanali im, nese ju pëlqejn videot e mija mundësisht bëjeni Subscribe qe mos ta humbisni asnjë video qe e publikoj. Jam i ri në YOUTUBE, kisha pas dëshirë sa më shum support! -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- xFestim, xFestim Fortnite, Fortnite shqip, Festim Fortnite, Festim Shqip

Subscribers
4860
Total Views
288599
Total Videos
11
FILMA AKSION ME TITRA SHQIP

Channel:FILMA AKSION ME TITRA SHQIP

About:

Subscribers
4720
Total Views
1883961
Total Videos
16
Learn Shqip

Channel:Learn Shqip

About: Learn Albanian with Learn Shqip. The Fastest, Easiest and Most Fun Way to Learn Albanian. Start speaking Albanian in minutes with Audio and Video lessons.

Subscribers
4540
Total Views
529863
Total Videos
123
Vetem Shqip

Channel:Vetem Shqip

About: Ne kete kanal do te gjeni vetem video shqip

Subscribers
4140
Total Views
2619260
Total Videos
219
Shqip Gossip

Channel:Shqip Gossip

About: Te rejat me te fundit nga showbizi dhe jo vetem. Kanali ku ju do te argetoheni dhe te merrni informacione.Nese ju pelqejn krijimet tona do ishim shume morenjohesh nese na beni subscribe 🤗♥️ Email : [email protected]

Subscribers
4060
Total Views
3871293
Total Videos
370
NOVA MEDIA

Channel:NOVA MEDIA

About: Media and Production Network

Subscribers
3650
Total Views
797798
Total Videos
656
Shqip Mix

Channel:Shqip Mix

About:

Subscribers
3150
Total Views
1859884
Total Videos
16
Krejt Shqip

Channel:Krejt Shqip

About: Mire se erdhet ne kanalin tone ! Cdo gje rreth cdo gjeje Shqip Kliko Subscribe per tu informuar dhe degjuar lajme , muzike, thashetheme🫢 dhe shume te tjera Faleminderit qe po ndiqni kanalin Krejt Shqip ! https://www.youtube.com/krejtshqip

Subscribers
2840
Total Views
876787
Total Videos
85
Gjithçka Shqip

Channel:Gjithçka Shqip

About: Ne kete channel do te postohen video te ndryshme te gjitha ne shqip. Mos harroni te beni subsribe qe mos te humbisni videot tona me te fundit. Ju faleminderit per mbeshtetjen!

Subscribers
2820
Total Views
366643
Total Videos
44
Winx Club Shqip

Channel:Winx Club Shqip

About:

Subscribers
2800
Total Views
1174943
Total Videos
32
ES Digital

Channel:ES Digital

About: ES Digital is a new digital content distribution & publishing company that offers to the partners the solution for everything they need to sell, manage and monetise their content online.

Subscribers
2740
Total Views
42
Total Videos
2
Muzike Shqip Radio Online

Channel:Muzike Shqip Radio Online

About:

Subscribers
2600
Total Views
1984022
Total Videos
26
Seriale me titra shqip

Channel:Seriale me titra shqip

About: Sen cal kapimi dhe Zalim Istanbul 2 serialet që përkthehen.

Subscribers
2460
Total Views
923190
Total Videos
110
Viral Poster Shqip

Channel:Viral Poster Shqip

About:

Subscribers
2280
Total Views
862202
Total Videos
24
HipHop Shqip

Channel:HipHop Shqip

About:

Subscribers
2170
Total Views
2093240
Total Videos
105
Manuel DBZ Shqip

Channel:Manuel DBZ Shqip

About: WELCOME TO MY CHANNEL!!!

Subscribers
1990
Total Views
2442386
Total Videos
25
Muzik Shqip

Channel:Muzik Shqip

About: Muzik Shqip

Subscribers
1900
Total Views
1618343
Total Videos
16
Filma me titra shqip

Channel:Filma me titra shqip

About:

Subscribers
1890
Total Views
1001851
Total Videos
4
SHQIP INFO

Channel:SHQIP INFO

About:

Subscribers
1870
Total Views
1513887
Total Videos
278
Info Shqip

Channel:Info Shqip

About:

Subscribers
1820
Total Views
0
Total Videos
0
MUZIK TURKE SHQİP

Channel:MUZIK TURKE SHQİP

About: 👻 Flamur135

Subscribers
1530
Total Views
306951
Total Videos
47
FilmVizatimor Shqip

Channel:FilmVizatimor Shqip

About:

Subscribers
1510
Total Views
931587
Total Videos
9
Film Shqip

Channel:Film Shqip

About: Te gjitha te drejtat jane te rezervuar , kopjimi ndeshkohet sipas procedurave ligjore. © Film Shqip.

Subscribers
1450
Total Views
361723
Total Videos
8
Dublime Shqip

Channel:Dublime Shqip

About: Filma Te dubluar ne shqip Filma te animuar ne shqip Filma per femij Filma shqip Filma shqip Frozen Dubluar ne shqip Dubluar ne shqip Animuar anime shqip, goku shqip, naruto shqip, sferat e dragoit shqip, anime te dubluara

Subscribers
1430
Total Views
76604
Total Videos
14
Shqip Remake Old Jams

Channel:Shqip Remake Old Jams

About: HIP HOP SHQIP

Subscribers
1410
Total Views
167207
Total Videos
35
Televizioni Diaspora

Channel:Televizioni Diaspora

About: Televizioni Diaspora eshte kanali i vetem shqiptar ne diaspore i cili transmeton program 24 Ore ekskluziv per baskeatdhetaret tane kudo qe jetojne ata.

Subscribers
1370
Total Views
674447
Total Videos
996
Muzike Shqip 2023

Channel:Muzike Shqip 2023

About:

Subscribers
1310
Total Views
545054
Total Videos
307
Daut Plakaj

Channel:Daut Plakaj

About: - Te Ky kanal Do ket video rreth Gaming,Vlogs,Unboxing,Challenge etj,Nese Ju pelqejn Kto loj videosh mos harroni me Kliku Butonin e kuq (SUBSCRIBE)

Subscribers
1300
Total Views
537293
Total Videos
1309
London G

Channel:London G

About:

Subscribers
1290
Total Views
0
Total Videos
0
Filma me Titra shqip

Channel:Filma me Titra shqip

About: Subscribe and like for More videos

Subscribers
1270
Total Views
260903
Total Videos
4
MrRoke

Channel:MrRoke

About: InfoShqip eshte kanali YouTube ku ju do te shihni te rejat e fundit nga vipat shqipetare te Tiktok-ut dhe Instagram-it. Te gjitha te thenat dhe te Pathenat do i shihni vetem ne InfoShqip. Thashetheme , Pergojime, Tradhetira ,Mashtrime , Sharja , Bullizim ,Fyerje e Ofendime do i shihni Vetem ne InfoShqip. Per te na mbeshtetur per te hedhur me shume video rreth gjithe atyre cfare folem ,Ju lutem beni SUBSCRIBE. MOS HARRONI TA PELQENI VIDEON DHE TE JEPNI NJE KOMENT . KJO ME NDIHMON PER TE HEDHUR ME SHUME VIDEO. ME MIRE DO BEHET , ME KEQ SKA KU T VEJ... 😂

Subscribers
1220
Total Views
10
Total Videos
2
OTENA RECORDS

Channel:OTENA RECORDS

About: •Kanali Zyrtar i "OTENA RECORDS" i cili menaxhohet nga nje staf ne numer te madh.Ne kete kanal mund te gjeni (Seriale Turke te dubluara ne shqip),(Seriale Vendore)FALEMINDERIT •Official Channel of "OTENA RECORDS"this account Managed by one stuff with some peoples.On this Channel can find(Turkish series with albanian subtittles)(Kosovo/Albania Series)THANK YOU

Subscribers
1210
Total Views
205774
Total Videos
94
HIPHOPPI SHQIP

Channel:HIPHOPPI SHQIP

About:

Subscribers
1190
Total Views
394014
Total Videos
24
Arjani PerProgramera

Channel:Arjani PerProgramera

About: Ky kanal eshte i dedikuar gjithe programerave, dhe atyre qe kane deshire ta mesojne programimin, ne shqip . Video tutorialet dhe leksionet jane te koncentruara me se shumti ne teknologjine .NET. Ska lidhje se sa di, me randesi qef te kesh, ta meshosh programimin, sepse tutorialet fillojne nga zerro. Por ndihmojne edhe programerat me pervoje qe ta zhvillojne dhe hapin mendjen per kendveshtrime ndryshe ndaj programimit. Meso programimin me qef ne shqip...

Subscribers
1090
Total Views
16449
Total Videos
19
DeeJayGysi_Official

Channel:DeeJayGysi_Official

About: Welcome To My Official Channel DeeJayGysi_Official 💿🎼 ‘!Music Videoclip Popullore,Kolazhe Remix🔥. REMIX ALBANIA 🇦🇱🔥🔥 👇🏻 Official YouTube channel of DeeJayGysi . This channel is managed by DeeJayGysi . Copying videos from this channel is unlawful and all those who do without permission are subject to be penalized by the law. All Rights Reserved DeeJayGysi©️ Contact - 📧 [email protected]

Subscribers
1080
Total Views
3448
Total Videos
6
Virale Shqip

Channel:Virale Shqip

About:

Subscribers
1030
Total Views
1788933
Total Videos
586
Studio SHQIP

Channel:Studio SHQIP

About:

Subscribers
993
Total Views
352356
Total Videos
1
Lyrics Shqip YT

Channel:Lyrics Shqip YT

About:

Subscribers
980
Total Views
604516
Total Videos
36
Tekste Shqip

Channel:Tekste Shqip

About:

Subscribers
935
Total Views
1997486
Total Videos
18
vipat  shqip

Channel:vipat shqip

About: Subscripe please😊 Mos humbisni videot e reja ☺️ Enjoy and subscripe please Follow us on tik tok shqipblogg

Subscribers
896
Total Views
1219690
Total Videos
84
Shqip Music

Channel:Shqip Music

About:

Subscribers
894
Total Views
339859
Total Videos
7
Tik Tok Shqip

Channel:Tik Tok Shqip

About:

Subscribers
885
Total Views
996283
Total Videos
199
filma te dubluar ne shqip

Channel:filma te dubluar ne shqip

About:

Subscribers
766
Total Views
318428
Total Videos
4
Arkiv Shqip

Channel:Arkiv Shqip

About:

Subscribers
765
Total Views
380056
Total Videos
1
Dokumentar shqip filma shqip

Channel:Dokumentar shqip filma shqip

About: Filma aksion me titra shqip

Subscribers
759
Total Views
347265
Total Videos
15
Sen Çal Kapimi me titra shqip

Channel:Sen Çal Kapimi me titra shqip

About:

Subscribers
748
Total Views
40749
Total Videos
6
RAP SHQIP

Channel:RAP SHQIP

About:

Subscribers
726
Total Views
577483
Total Videos
70
Tallava Shqip

Channel:Tallava Shqip

About:

Subscribers
701
Total Views
262086
Total Videos
6
Live Shqip

Channel:Live Shqip

About:

Subscribers
691
Total Views
402322
Total Videos
80
Filma Me Titra Shqip

Channel:Filma Me Titra Shqip

About: Adis DiSi

Subscribers
689
Total Views
513365
Total Videos
2
Shqip TV

Channel:Shqip TV

About: hitet hahahah

Subscribers
661
Total Views
212396
Total Videos
5
Shqip Music

Channel:Shqip Music

About:

Subscribers
633
Total Views
196151
Total Videos
5
MEME SHQIP

Channel:MEME SHQIP

About:

Subscribers
626
Total Views
524712
Total Videos
53
NEWS 24 SHQIP

Channel:NEWS 24 SHQIP

About: PARA SE ME HI NE CHANEL (SUBSCRIBE)

Subscribers
620
Total Views
25276
Total Videos
30
Dokumentar Shqip

Channel:Dokumentar Shqip

About:

Subscribers
606
Total Views
149364
Total Videos
23
muzik shqip

Channel:muzik shqip

About:

Subscribers
606
Total Views
311772
Total Videos
2
Muzik Shqip

Channel:Muzik Shqip

About: Mirsevini Ne Chanellin Baneni Turn On Notifications Subscribe dhe me ndiqni!!!!

Subscribers
590
Total Views
282690
Total Videos
6
Animation Shqip

Channel:Animation Shqip

About:

Subscribers
584
Total Views
182953
Total Videos
3
FOX Shqip

Channel:FOX Shqip

About:

Subscribers
535
Total Views
487547
Total Videos
2
Shqip Music

Channel:Shqip Music

About:

Subscribers
507
Total Views
299666
Total Videos
29
Serialet Turke Shqip

Channel:Serialet Turke Shqip

About:

Subscribers
500
Total Views
58869
Total Videos
1